Načítavanie

zlaté svietidlo
presentation image

Na Mieru Vyrobené Osvetlenie – Ringspin

Na Mieru Vyrobené Osvetlenie: Ringspin – Spojenie Funkčnosti a Štýlu

Špecifické Požiadavky na Svietidlo

V rámci našej najnovšej realizácie sme sa zameriavali na vytvorenie svietidla, ktoré presne zodpovedá špecifikáciám a preferenciám klienta. Hlavným produktom tohto projektu je svietidlo Ringspin s priemerom 1200 mm, ktoré má tmavohnedý rám zladený z farebnosťou nábytku. Tento dizajn je vyvážený a zároveň sa dokonale hodí do vybraného priestoru.

 

Kvalitné Svetlo s Vysokým CRI

Zameriavame sa na kvalitu a funkčnosť osvetlenia, preto svietidlo Ringspin disponuje LED svetelným zdrojom s vysokým indexom farebnej reprodukcie (CRI) 95+. Tento paramater je pre nás kľúčový, pretože umožňuje reálne zobrazenie farieb pod umelým osvetlením, čo je dôležité hlavne v večerných hodinách, keď je umelé osvetlenie neoddeliteľnou súčasťou nášho života.

Inovatívne Riešenie Pre Stmievateľnosť

Okrem estetiky sme kládli dôraz aj na technologické aspekty. Svietidlo je vybavené špeciálnymi svetelnými zdrojmi, ktoré zabezpečujú NO-Flickering stmievanie. To znamená, že aj pri znížení intenzity osvetlenia nebude svietidlo blikáť, čo je často problémom pri štandardných stmievateľných svetelných zdrojoch.

Záver

Sme hrdí na to, že sme dokázali splniť všetky požiadavky klienta a zároveň zachovať najvyššiu kvalitu a funkčnosť svietidla. Tešíme sa na ďalšie projekty, kde budeme môcť opäť spojiť štýl s funkčnosťou a technologickou inováciou.

Projektová geléria

Páčia sa Vám náš projekt? Pozrite si všetky projekty Alebo nás zdieľajte na fb lin rss

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Súbor

[recaptcha]
MB-Lights

IČO: 48118664
Email: design@mb-lights.sk
Mobil: +421 907 876 653
Adresa: Skladová 3, 91701 Trnava,
Slovenská republika

Konzultačné hodiny

Konzultácie vopred dohodnúť na tel. č. +421907876653