Načítavanie

zlaté svietidlo
presentation image

Klub Unique

 

Predstavujeme vám netradičný projekt a realizáciu osvetlenia nočného klubu Unique v mlynskej doline. Pri návrhu osvetlenia nám majiteľ nočného klubu plne dôveroval a nechal to na našu predstavivosť a tak sme začali kresliť , tvoriť niečo nové a netradičné oproti konkurencií. Po predstavení návrhu bol majiteľ veľmi spokojný a projekt nám odsúhlasil.

Realizované projekty-

Vstupná prístupová chodba do nočného klubu kde sme zvolili chaotické rozmiestnenie LED zdrojov svetla aby sme zaujali návštevníkov už pri prvotnom vstupe do nočného klubu. V tomto prípade boli použité RGB LED pásiky pre vytvorenie svetelnej atmosféry pre každú akciu v klube. Ako Hlavné osvetlenie boli použite LED pásiky 15W 3014 LED chip ktoré produkujú 1600lm/m

 

VIP posedenie + DJ podium. Toto osvetlenie bolo taktiež výtvor našej predstavivosti a kreatívnosti. Využili sme na vytvorenie štandardné LED profily 30x32mm ktoré sme upravili do tvaru Hexagonu. Momentálne osvetlenie tvoria 2 okruhy ktoré sú nezávislé od seba a vytvárajú svetelnú show. Osvetlenie je pred pripravené i na možnosť ovládania pomocou protokolu DMX aby si DJ mohol vytvoriť svetelnú hudbu a ešte viac rozprúdiť dav.

V projekte boli zahrnuté i oddychové priestory , Bar …

Projektová geléria

Páčia sa Vám náš projekt? Pozrite si všetky projekty Alebo nás zdieľajte na fb lin rss

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Súbor

[recaptcha]
MB-Lights

IČO: 48118664
Email: design@mb-lights.sk
Mobil: +421 907 876 653
Adresa: Skladová 3, 91701 Trnava,
Slovenská republika

Konzultačné hodiny

Konzultácie vopred dohodnúť na tel. č. +421907876653