Načítavanie

zlaté svietidlo
presentation image

Komplexné osvetlenie a hviezdne nebo

Realizácia Komplexného Osvetlenia a Hviezdneho Neba Neďaleko Bratislavy

S potešením vám predstavujeme našu najnovšiu realizáciu komplexného osvetlenia a hviezdného neba pre našeho váženého klienta neďaleko Bratislavy.

Centrálne Osvetlenie s Svietidlami DRUM

V rámci projektu sme sa zameriavali na osvetlenie celého domu. V nočnej časti domu sme ako hlavné osvetlenie zvolili naše svietidlá DRUM, ktoré prispievajú k pohodovej a príjemnej atmosfére.

 

Hviezdne Nebo a Carousel Light v Obývacej Izbe

V dennej časti sme mali možnosť implementovať niekoľko našich unikátnych riešení. Medzi ne patrí hviezdné nebo Mix, ktoré je kombinované so Swarovski kryštálmi, a poskytuje tak jedinečnú atmosféru v priestore. To je doplnené naším na mieru vyrábaným svietidlom Carousel Light od MB-Lights.

Hviezdne nebo obývacia izba

Minimalistické a Luxusné Svietidlá nad Jedálenským Stolom a Ostrovčekom

Osvetlenie jedálenského stola a ostrovčeka sme zabezpečili pomocou minimalistických, ale zároveň luxusných svietidiel Rains, ktoré sme použili v zlatom lesklom prevedení. Týmto spôsobom sme dosiahli dokonalú súhru s celkovým dizajnom interiéru.

osvetlenie nad jedálenský stôl

Osvetlenie Kúpeľní a Chodieb

V kúpeľniach a na chodbách sme zvolili klasické bodové osvetlenie. V kúpeľniach sme použili osvetlenie s IP54 prevedením pre zvýšenú odolnosť voči vlhkosti. Aby sme dotvorili atmosféru v kúpeľniach, pridali sme ambientné osvetlenie nábytku a stavebných prvkov priestoru.

Pozrite Si Našu Galériu z Projektu

Na záver vás pozývame, aby ste si prezreli našu galériu fotografií z tohto úchvatného projektu, kde si môžete bližšie pozrieť všetky detaily a kreatívne riešenia, ktoré sme pre klienta implementovali.

Prikladáme aj odkaz na video

Projektová geléria

Páčia sa Vám náš projekt? Pozrite si všetky projekty Alebo nás zdieľajte na fb lin rss

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Súbor

[recaptcha]
MB-Lights

IČO: 48118664
Email: design@mb-lights.sk
Mobil: +421 907 876 653
Adresa: Skladová 3, 91701 Trnava,
Slovenská republika

Konzultačné hodiny

Konzultácie vopred dohodnúť na tel. č. +421907876653