Načítavanie

zlaté svietidlo
O domácej aizácii Smart home
presentation image

Smart Home

Domáca aizácia je elektronický mozog Vášho domova.
Myslí, koná a reaguje za Vás.
Prispôsobuje sa Vašim potrebám, zvykom, náladám. Prispôsobuje sa ročným obdobiam, náhlym zmenám počasia a to tak aby Vám vytvoril príjemné prostredie u Vás doma.

 


Ovládanie osvetlenia sa stane zábavou, jedným tlačidlom dokáže ovládať až 12 svetiel v miestnosti. Svietidlá môžete spínať, stmievať, meniť farbu. Kombináciou všetkých zdrojov osvetlenia dosiahneme navodenie tej pravej atmosféry či už ide o sledovanie TV, party, návštevy alebo Romantiku. Každým stlačením tlačítka zmeníte predvolené svetelné scény, dvojklikom zhasnete všetko a trojklikom môžete zhasnúť napríklad celý dom. To je len zlomok možností ktoré vám domáca aizácia prináša.


Ideálne osvetlenie v každej miestnosti v závislosti od času a činnosti, ktorú práve (c)Loxone-App-Room-Modevykonávate.
Ideálna teplota v jednotlivých miestnostiach, ktoré momentálne využívate viac či menej.
Vykúrenie domu na diaľku, keď sa vraciate z dovolenky.  Zabudli ste v lete zatiahnuť alebo vytiahnuť žalúzie? Váš inteligentný dom to spraví za Vás a v lete sa vrátite z práce do príjemného chládku. Domáca aizácia znamená koniec starostí s tienením.

 


Inteligentný dom (c)Loxone-Miniserver-Schaltschrank-Frontalsimuluje váš každodenný život aj pri Vašej neprítomnosti, čím odradí nezvaných hostí. Nie ste si istí, že ste zamkli? vypli žehličku, práčku či vodu? S aizáciou to hravo vyriešite alebo to vyrieši sama za Vás.
Automatizácia zaručí zníženie nákladov na domácnosť. inteligentný dom presne vie, kedy má zakúriť a kedy naopak nie. Počas slnečných dní vytiahne žalúzie a “kúri zadarmo”.
Vaše spotrebiče sa zapnú v nízkej tarife.

 


(c)Loxone-App-shading-Room-ModeMobil smart home. A všetko máte na jednom mieste, v jednej aplikácii a nielen vo Vašom telefóne.
Vždy pri sebe, vždy pod kontrolou a s minimálnou námahou.

Toto a mnoho, mnoho viac vám dokážeme poskytnúť ako partner spoločnosti Loxone

 

Od projektu až po realizáciu

Projekt Inteligentnej domácnosti Vypracujeme projekt inteligentnej elektroinštalácie prispôsobený pre Váš dom a vám aby sme splnili všetky Vaše požiadavky od inteligentného ovládania domácnosti.
test image
Realizácia Náš skúsený tým elektrikárov zaučí bezproblémovú prípravu elektroinštalácie presne podľa projektu a tým vám vime zaručiť že druhý krát už nebudete musieť nič prerábať. postupujeme presne podľa kritérií a projektu ktorý klient schváli.
test image
Úspešné odovzdanie Po inštalácií náš technik naprogramuje celú inteligenciu a od tohoto momentu sa môžete tešiť a naplno využívať vymoženosti inteligentnej domácnosti.
test image

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Súbor

[recaptcha]
MB-Lights

IČO: 48118664
Email: design@mb-lights.sk
Mobil: +421 907 876 653
Adresa: Skladová 3, 91701 Trnava,
Slovenská republika

Konzultačné hodiny

Konzultácie vopred dohodnúť na tel. č. +421907876653