Na─Ź├ştavanie

zlat├ę svietidlo
presentation image

Osvetlenie rodinn├ęho domu v Bratislave

S rados┼ąou by som v├ím predstavil nov├║ realiz├íciu osvetlenia rodinn├ęho domu od spolo─Źnosti MB-Lights, s.r.o., kde bola pou┼żit├í minimalistick├í koncepcia a na mieru vyroben├ę┬á kruhov├ę svietidl├í Ringspin r├┤znych priemerov.

Tento projekt sa zameriaval na vytvorenie ┼ít├Żlov├ęho a modern├ęho osvetlenia, ktor├ę by dokonale doplnilo interi├ęr rodinn├ęho domu. Zamerali sme sa┬á na minimalistick├Ż dizajn, pri─Źom sme┬á zoh─żadnili┬á po┼żiadavky majite─żov domu a n├ívrhu interi├ęru od architektov.

Jedn├Żm z najd├┤le┼żitej┼í├şch aspektov tejto realiz├ície bola v├Żroba na mieru vyroben├Żch svietidiel Ringspin ktor├ę sme umiestnili do priestoru jed├ílne a ob├Żvacej izby. Po┼żiadavka klienta bola pou┼żi┼ą svietidl├í rovnak├ęho dizajnu aj v exteri├ęri rodinn├ęho domu aby harmonicky zapadali do celej koncepcie. To bola po┼żiadavka ktor├║ sme┬á museli vymyslie┼ą a splni┼ą.

N├í┼í minimalistick├Ż pr├şstup k osvetleniu znamenal, ┼że svietidl├í boli navrhnut├ę tak, aby boli jednoduch├ę, ─Źist├ę a elegantn├ę. Ich tvar a kon┼ítrukcia boli minimalizovan├ę, pri─Źom sa zachovala ich funk─Źnos┼ą a efektivita. Tieto svietidl├í boli strategicky umiestnen├ę, aby┬á vytvorili optim├ílne osvetlenie v ka┼żdej miestnosti ako aj vytvori┼ą mo┼żnos┼ą pou┼żitia r├┤znych sveteln├Żch sc├ęn pre vytvorenie optim├ílnej svetelnej n├ílady.

─Äal┼íia po┼żiadavka bola integr├ícia svetelnej techniky do inteligentn├ęho riadenia KNX kde sme pou┼żili protokol Dali pre e┼íte v├Ą─Ź┼íiu variabilitu nastavovania po┼żadovanej atmosf├ęry.

V├Żsledkom tejto realiz├ície bolo osvetlenie, ktor├ę prin├í┼ía do rodinn├ęho domu elegantn├║ atmosf├ęru a vytv├íra pr├şjemn├ę a funk─Źn├ę prostredie. Minimalistick├Ż dizajn a na mieru vyroben├ę svietidl├í dod├ívaj├║ domu jedine─Źn├Ż charakter a odr├í┼żaj├║ ┼ít├Żl majite─żov.

Ver├şme ┼że sme aj t├Żmto projektom┬á preuk├ízali svoju odbornos┼ą a schopnos┼ą vytv├íra┼ą vynikaj├║ce osvet─żovacie rie┼íenia pre svojich klientov.

 

 

Projektov├í gel├ęria

P├í─Źia sa V├ím n├í┼í projekt? Pozrite si v┼íetky projekty Alebo n├ís zdie─żajte na fb lin rss

V pr├şpade ot├ízok n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą.

S├║bor

[recaptcha]
MB-Lights

I─îO: 48118664
Email: design@mb-lights.sk
Mobil: +421 907 876 653
Adresa: Skladová 3, 91701 Trnava,
Slovenská republika

Konzulta─Źn├ę hodiny

Konzult├ície vopred dohodn├║┼ą na tel. ─Ź. +421907876653